تبلیغات
بتن | افزودنی های بتن | دانستنی های بتن - اجرای کفپوش اپوکسی

خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی حسینی

همان طور که می دانید با پیشرفت علم معماری ساختمان الاوه بر این که نمای بیرونی خانه دکراسیون داخلی خانه هم از اهمیت خاصی برخوردار شده است. اپوکسی نوعی پوشش است که می تواند به نمای داخلی خانه زیبایی خاصی را ببخشد. معمولا کف پوش های اپوکسی در موقع اجرا به صورت مایع می باشند که این کار را کمی آسان می کنند البته باز هم متخصص خود را می خواهد.

اجرای کفپوش اپوکسی


اجرای کفپوش اپوکسی

جالب است این را بدانید که روکش هایی که غلظت بسیار بالا دارند، درصد سیلیس در آنها بالا است و به وسیله ابزارهای دستی و مکانیکی تا ضخامت 8-6 میلیمتر روی سطح بکار میروند و مقاومت سایشی، مکانیکی و شیمیای بالایی دارند و معمولاً روی سطح بتن روی مکانهایی که در معرض ریزش و پاشیدن مواد شیمیایی و یا تردد شدید وسایل نقلیه سنگین قرار دارند، بکار میروند. این روکش ها قالبا در کارخانه های شیمیایی، پالایشگاهای نفت، کارخانه های خودرو سازی، نوشابه سازی و نیروگاه ها مورد استفاده دارند.

اجرای کفپوش اپوکسی

 قابل توجه است که روکش های خود تراز اپوکسی با مقدار سیلیس بسیار کمتر که روی سطح تمیز شده ریخته و با استفاده از شانه های پلاستیکی مخصوص روی سطح پهن میشوند و ضخامتی به اندازه 2 میلیمتر خواهند داشت. استفاده از دستگاه اسپری دو جزئی نیز برای سهولت و تسریع کار در سطوح بزرگ امکان پذیر است. ز موادی بوده که دارای قابلیت هایی از قبیل مقاومت متوسط تا خوب شیمیایی ، نفوذ پذیری تقریبا هیچ و خود تراز بودن از خواص اجرای این محصول محسوب می شود . مراحل اجرا پس از زیر سازی ، زدن پرایمر جهت عایق کردن و محافظت از بروز آسیب های ممکن از سطح زیر بوده و بعدا لایه اصلی را می توان بر روی ان اجرا کرد . با توجه به وجود آب و مایعات لیز در مواقع بهره برداری امکان ایجاد سطحی زبر و یا صاف امکان پذیر است . قابل مصرف جهت آب بندی بتن و مقاومت و سیل نمودن بتن نو و قدیمی ، ویسکوزیته کم و قابلیت نفوذ بالا در بتن ، چسبندگی عال به سطح بتن ، سنگ و فلز ، جلوگیری از ایجاد گرد و غبار.


مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

 

درباره سایت