تبلیغات
بتن | افزودنی های بتن | دانستنی های بتن - پلی یورتان پدیده نوین

خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی حسینی

برای این که کف زمین مورد نظر شما بسیار  صاف و سیقل باشد می توانید از تکنو لوژی روز یعنی کف پوش های پلی یورتان استفاده کنید این نوع محصول با علم روز و بابهترین مواد صنعتی ساخته شده است تا بتواند در برابر ساییدگی ها و اتفاقات دیگر که برایش می افتد مقاومت بسیار بالایی را داشته باشد.همچنین استاندارهایی که برای این کفپوشها تهیه شده به همراه توضیحات دیگر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.   یکی دیگر از مزایای پوشش پلی یورتان در مقایسه با اپوکسی، پایداری در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) می باشد. به این معناست که با قرار گرفتن در شرایط نور آفتاب با گذشت زمان همانند اپوکسی رنگ زرد به خودش نگیرد. بر خلاف این که سختی پوشش کفپوش پلی یورتان به پایین تر از اپوکسی است اما دارای مقاومت در برابر خراش بیشتر، مقاومت بالاتر در برابر تغییرات دمایی و خراشیدگی است.

پدید کفپوش های پلی یورتان


این نکته نیز حائض اهمیت می باشد که  در اجرای کفپوش پلی یورتان ، سطوح فرسایش یافته و سست بتنی را تخریب نموده و سپس محل مورد نظر را از هر گونه آلودگی شیمیایی و محیطی، رطوبت و خاک پاکسازی می نمایند. پس از آن رخداد اسکراچ یعنی خراش دادن سطح مورد نظر جهت ایجاد زبری را انجام می دهند و در نهایت اجرای روکش پلی یورتان صورت می گیرداین پدیده نوین با داشتن آلیفاتیک قابلیت انعطاف پذیری بالاتری نسبت به اپوکسی دارد و همین انعطاف پذیری پلی یورتان است که کمک به جذب بهتر ضربه می کند. اگرچه برخی از فرمولاسیون اپوکسی دارای آنتی یو وی هستند، اما سرانجام با گذشت زمان زرد می شود.
پدید کفپوش های پلی یورتاندر هنگام انتخاب کفپوش باید این مورد باید در نظر گرفته شود. یکی از مهمترین محصولات پلیمری که مد تهاست به صنعت ساختمان راه پیدا کرده و مصرف آن نیز متدوال شده کفپوشهای پلی یورتان مخصوص پارکینگهای طبقاتی  خودرو می باشد که خوشبختانه با تلاشهای زیاد شرکت فلوتک این محصول مدتی است که به کشور ما راه یافته و این شرکت سعی دارد تا با بازاریابی زیاد و معرفی ویژگی های بیشمار این محصول از نظر فنی و نیز توجیحات اقتصادی  آن را در اختییار متخصصین مورد نظر قرارداده تا فاصله صنعت ساختمان ما تا حد ممکن با کشورهای پیشرفته کمتر شود در واقع، برخی تولید کنندگان ادعا می کنند مقاومت سایشی کفپوش پلی یورتان سه برابر کفپوش های دیگر است. مقاومت در برابر مواد شیمیایی مانند حلال متیلن کلراید که در رنگ ها استفاده می شود در کفپوش های پلی یورتان بیشتر است. پلی یورتان در ساخت فوم های سخت و نرم، رزین، رنگ و پوشش ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

 

درباره سایت