تبلیغات
بتن | افزودنی های بتن | دانستنی های بتن - انواع عایق های رایج

خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی حسینی

شما در زمانی که به آسایش و آرامش خود اهمیت زیادی می دهید سعی می کنید که هر کاری را انجام دهید تا به این موضوع بیشتر برسید. از عوامل آسایش آور عایق های مختلفی هستند که ما در خانه هایمان استفاده میکنیم. مصالح نگهدارنده صدا باید به لحاظ شكل ظاهری  یكنواخت , بدون عیب و عاری از مواد سست و كم دوام و مضر باشند . مقاومت در برابر فشار , بریدگی و كشیدگی , جذب آب , تخلخل و حمله موجودات زنده نظیر حشرات از ویژگی های مواد آكوستیكی است كه به همراه قابلیت حمل آسان می تواند مورد توجه واقع شود.
انواع عایق

لازم به ذکر است که این عایق ها به صورت ورقه هایی در روی تیغه های باریک پارتیشن و روی مصالح.

دیگر با استفاده از چسب مخصوص می توان استفاده نمودهدف از عایق‌كاری حرارتی، كاهش گرمای انتقال یافته یا به حداقل رساندن تاثیرات شیوه‌های متفوت انتقال حرارت است و فرآورده های جدید سعی در تحقق بهتر این هدف دارد چندی پیش دوره‌های تخصصی آموزش آشنایی با مباحث ساختمانی جدید در مركز تحقیقات ساختمان و مسكن برای گروهی از محققان و مهندسان عمل ساختمان برگزار شد.
انواع عایق
شاید برای شما هم جالب باشد که اگر عایق به درستی نصب شود، انتقال گرما كه از طریق جدارهای ساختمان انجام می‌شود كاهش می‌یابد. هدف از عایق‌كاری حرارتی، كاهش گرمای منتقل یافته یا به حداقل رساندن تاثیرات شیوه‌های متناسب انتقال حرارت است. این موارد باید همراه با سایر مشخصات لازم از جمله شماره استاندارد ویژگی به دست آمده‌ مربوط، مقاومت‌های مكانیكی و خواص انتقال بخار آب روی برچسب فرآورده‌ عایق‌كاری حرارتی ثبت شود. چند نوع عایق حرارتی تجاری برای دستیابی به مقاومت حرارتی مورد نیاز در دسترس است. انواع اصلی عایق‌های موجود در كشور پشم شیشه، پشم سنگ، پشم سرباره، پلی استایرن منبسط، فوم پلی یورتان صلب و فرآورده‌های پرلیت منقبض است. سایر عایق‌های رایج در كشورهای صنعتی عبارتند از: فرآورده‌های فوم فنولیك، فرآورده‌های پشم و الیاف چوب، محصولات پشم و پنبه و فرآورده‌های شیشه سلولی.

مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

 

درباره سایت