تبلیغات
بتن | افزودنی های بتن | دانستنی های بتن - انتخاب رنگ براساس محیط اطراف و طرح سازه

خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی حسینی

برای انتخاب رنگ های داخلی ساختمان باید با توجه به منطقه و محیط از انواع مختلفی استفاده کرد از طرفی با توجه به سلیقه افراد که مهمترین تاثیر را بر انتخاب فرد دارد می توان از رنگ های مختلف استفاده کرد.رنگ ها در هر نقطه سازه باید به دقت انتخاب شوند.گاهی با توجه به نوع ساختار و محیط رنگ انتخاب می شود.
از طرفی دیگررنگ سفید مخصوص سقف برای رنگ آمیزی سقف در همه محیطهای ایده آل ترین رنگ محسوب می شود و این سفیدی برای تالارهای عروسی هم زمینه ساز نمایش دل انگیز نورهای رنگی در شب عروسی و نامزدی است .

رنگ ساختمان


رنگهای دیوار هم برای شیک تر دیده شدن فضا معمولا با رنگ میز و صندلی هارمونی پیدا می کند و اصطلاحا ست می شود . شایان ذکر است  به سلیقه مالک  تالار و خلاقیت نقاش ساختمان نقاشی ساختمان بستگی دارد .البته با توجه به پیشرفتهای رنگی در نقاشی ساختمان برای ستونها از افکتهای رنگی هنری مثل پتینه کاری هنری نیز می شود استفاده کرد .کاغذ دیواری ها هم از قدیم در صنعت ساختمان رنگ نما و تالار و هتل استفاده می شده امروزه هم با توجه به فراوانی آن استفاده می شود. البته کاغذ دیواری بیشتر در هتلها مقرون به صرفه تر است تا در یک تالار پذیرایی که بیشتر فضایش میز و تا دیوار … و سالن دارهایی که برای تمیزی و شیک بودن سالن سال به سال به رنگ آمیزی فکر می کنند رنگ برایشان اولویتدار است و کم هزینه تر بر عکس هتلها که شاید ۲۰ سال یکبار به فکر تغییر باشند .

رنگ ساختمان

رنگهای نما به چندنوع تقسیم می شوند رنگهای نانو و رنگهای معمولی. رنگهای ساده نما برای شرایط جوی خشک مثل تهران و شهرهایی مثل تهران شاید کاربرد داشته باشد که باز هم اگر دقت کنید بیشتر نماهایی که در تهران رنگ آمیزی می شود در نهایت پوسته شده و کیفیت خوبی را دارا نمی باشند اما رنگهای پایه آب جدید که با تکنولوژی روز دنیا جدیدا وارد بازار شده اند می توان رنگ آمیزی نما را با کیفیت بالا انجام داد و سالیان سال خیال خود را راحت کنید رنگهای پایه آب نانو برای شرایط آب و هوای رطوبتی، شرجی، خشک، سرد بسیار دوام بالایی را دارا می باشند که با اجراهای متعددی که در چند سال قبل  در کیش، شمال، تهران، دیگر شهرها انجام داده ایم برای ما این مهم ثابت شده است و نقاشی تک رنگهای نمای جوتالشید جوتن مخصوص نما را برای شما عزیزان توصیه می کند.امیدوارم مطالب بالا مفید و سودمند واقع شده باشد.


مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

 

درباره سایت